Sitemiz EKPEN TEKSTİL tarafından 2010 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu zamana kadar geçen süreçte ağırlıklı olarak tekstil sektöründe hizmet vermektedir. Şirketimiz özellikle Avrupa Birliği bölgesi ve ABD pazarında ihracat ve ithalat faaliyetlerinde bulunmaktadır. Avrupa ve Amerika da çok önemli markalarla ortak çalışmalar yürütmekte, koleksiyon hazırlamakta ve bunların ihracatını gerçekleştirmektedir.

2010 yılında hem perakende hem de e-ticaret sektöründe eksikliği bulunan bebek ve çocuk giyim ürünleri ithalatı ve satışını gerçekleştirmek üzere clubedi.com.tr e-ticaret sitesini hizmete sunmuştur. Kısa sürede beğenilen ve büyüyen clubedi.com.tr, kaliteli ve sağlıklı ürün çeşitliliğini artırarak çevrimiçi satış alanında büyümeye devam etmektedir.

Ekpen Tekstil 1994 yılında Denizli’de kurulmuştur. 2000 yılından itibaren üretim kapasitesini %40 artırmış ve 2014 yılında 1.800.000 parça / aylık üretim kapasitesine ulaşmıştır. Halen gelişimini ve büyümesini sürdüren Ekpen, Denizli bölgesinde sektörünün lider konumunda yer alan bir firma haline gelmiştir. Merkez olarak Denizli de faaliyetlerine devam eden Ekpen Tekstil’in İzmir’de de şubesi bulunmaktadır. Şirketimiz özellikle Avrupa Birliği bölgesi ve ABD pazarında ihracat ve ithalat faaliyetlerinde bulunmaktadır. Avrupa ve Amerika da çok önemli markalarla ortak çalışmalar yürütmekte, koleksiyon hazırlamakta ve bunların ihracatını gerçekleştirmektedir.

Ekpen Tekstil bebek, çocuk, yetişkin ve ev tekstili grupları için örme giysiler üretmektedir. Müşteri istekleri üzerine, üretim yelpazesi genişletilerek; T-Shirt, sweatshirt, şort, etekler, elbiseler, süveter, spor kıyafeti, uyku takımları, pijama setleri, yeni doğan önlükleri, battaniye, deniz ürünleri, örme çarşaf, örme elbiseler – yastık – havlu gibi ürün gruplarında da üretimler gerçekleştiriyor.

Ürünlerimiz kumaşların boyanmasından, paketlenmesine kadar aradaki tüm işlem birimlerinde kalite kontrol departmanı tarafından takip ve kontrol edilmektedir. Paketlenmesi tamamlanmış ürünlerin kontrolü de AQL 2,5 kalite kontrol standartlarına göre kontrol edilmektedir.

Üretim ve hizmet kalitesine bağlılığının yanı sıra Ekpen Tekstil, takım çalışmasına önem veren iş güvenliği ve işçi hakları konuları üzerinde odaklanmış bir yapıya sahiptir. Çalışanları uygun çalışma koşullarında sahip, ulusal ve uluslararası yasalara göre tüm sorumluluklarını yerine getirmiş bir şirkettir.

İletişime geçmekten çekinmeyin.